Україна вийшла ще з однієї угоди в рамках СНД

Кабінет міністрів схвалив рішення про вихід з угоди про введення міжнародного сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав. Відповідне рішення ухвалив уряд, передає УНН.

Відповідно до постанови уряду, України виходить з Угоди про введення міжнародного сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав — учасниць СНД, підписаної 16 квітня 2004 року у м. Чолпон-Ата (Киргизька Республіка). Об этом сообщает ukr-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

При цьому уряд доручив МЗС повідомити про вихід України із цієї угоди Виконавчий комітет СНД відповідно до установленого порядку.

Скасована в Україні угода регулює порядок застосування сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав-підписантів з метою спрощення процедури перетину кордонів між сторонами і, зокрема, уникнення багаторазового зважування транспортних засобів на території сторін.

Як зазначили автори документу в пояснювальній записці, наразі на території України міжнародний сертифікат зважування під час проходження габаритно-вагового контролю не застосовується.

УНН


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ukraina_vyyshla_shche_z_odniiei_ugody_v_ramkah_snd_320855.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя