Яким політикам українці довіряють найбільше

Володимиру Зеленському українці довіряють найбільше

65% українці найбільше довіряють Президенту України Володимиру Зеленському. Цей показник у кілька разів більший, аніж в інших політичних лідерів. Об этом сообщает news-mail.in.ua со ссылкой на СМИ.

Такими є результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" з 6 по 10 липня.

Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати цю інформацію критично.

Важливо: Вибори до Верховної Ради: які партії проходять до парламенту

Володимиру Зеленському цілком довіряють 37% опитаних, скоріше довіряють – 28%. Зовсім не довіряє президенту 21%, а скоріше не довіряють – 6%.

Менше людей довіряють лідеру партії "Голос" Святославу Вакарчуку – 25%. Окрім того 24% довіряють голові партії "Слуга народу" Дмитру Разумкову, але 25% стверджують, що взагалі його не знають. Главі "Громадянської позиції" Анатолію Гриценку довіряють 23%, очільниці "Батьківщини" Юлії Тимошенко22%, а співголові "Опозиційної платформи – За життя" Юрію Бойку22%.

Зверни увагу! Хто з нардепів голосував проти нового Виборчого кодексу: список імен

Чинному прем’єр-міністру Володимиру Гройсману довіряють 20%, а рівень довіри до глави партії "Сила і честь" Ігоря Смешка20%. При цьому не знають Смешка також 20%.

Найменше респонденти довіряють Петру Порошенку (14%) та одному з лідерів "Опозиційної платформи – За життя" Віктору Медведчуку (12%).

опитування довіра лідери політика
Рівень довіри до українських політиків від "Рейтингу"

Опитування проводилось серед 2 тисяч повнолітніх респондентів з 6 по 10 липня. Похибка становить не більше 2,2%.

До слова: ДБР викликає Порошенка на допит


Джерело статті: “http://24tv.ua/yakim_politikam_ukrayintsi_doviryayut_naybilshe_n1177960”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя