За добу рятувальники Миколаївщини загасили три пожежі у приватному житловому секторі

Впродовж доби рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області тричі гасили пожежі у приватному секторі. Об этом сообщает 60minut.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про займання господарчої споруди на вул. Корольова с. Українка Вітовського району сповістили 18 вересня о 13:00. Вогнеборці загону місцевої пожежної охорони “Галицинове” ліквідували пожежу о 14:20 на площі 25 м кв, спричинило її необережне поводження з вогнем.


Наступний випадок трапився на вул. Затишній смт Врадіївка Врадіївського району. Про пожежу гаражу та господарчих споруд сповістили о 16:50. Рятувальниками 13 ДПРЧ о 16:53 її локалізовано та о 17:14 ліквідовано на площі 150 м кв., причина наразі встановлюється. Не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані житлові будинки.


19 вересня о 03:19 повідомили про пожежу дачного будинку на вул. Радісна СВТ “Вимпел” Каравелівської сільської ради Вітовського району. Рятувальники 1 ДПРЧ о 03:49 пожежу локалізували та о 04:01 ліквідували на площі 20 м кв.


На вул. Шевченка с. Іванівка Врадіївського району горіли 500 тюків соломи на території приватного домоволодіння. Пожежу о 19:54 ліквідували рятувальники 13 ДПРЧ.


Причина в обох випадках встановлюється.


Всього від ГУ ДСНС України у Миколаївській області залучалось 14 осіб та 4 одиниці техніки.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/за-добу-рятувальники-миколаївщини-за/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя