На Волині привітали вчителів (ФОТО)


У Горохові з нагоди Дня працівників освіти у районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам, – повідомляють на сайті Горохівської райдержадміністрації. Об этом сообщает ukr-izdat.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Кожен День учителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов, відзначити кращих по професії. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного. І сьогодні у залі зібрали представників професії – вчителів, вихователів, інших працівників сфери освіти аби відзначити їхню роль і заслуги та неоціненний внесок у розвиток суспільства» – йдеться на сайті.

Освітян привітали з професійним святом в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока, заступник голови районної ради Віталій Клемба, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Білик та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Євгенія Карп’як.

Під оплески залу багато вчителів отримували відзнаки районного рівня, квіти і музичні дарунки.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/na-volyni-pryvitaly-vchyteliv-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя