Молоді педагоги влаштували танці у центрі Луцька


Флешмоб, у якому взяли участь понад сотня луцьких вчителів, відбувся сьогодні, 4 жовтня, напередодні професійного свята педагогів на Театральному майдані обласного центру.

Так, освітяни, які щойно почали працювати, вирішили розпочати святкування Дня вчителя із запального танцю, який влаштували у самому центрі міста.

Участь у флешмобі взяли педагоги з усіх шкіл Луцька. Вікових обмежень не було.

Усього танцювали понад 100 педагогів.
«Цей флешмоб, а саме танець у білому, ми готували із допомогою хореографів з Палацу учнівської молоді міста Луцька. Танцювали виключно новопризначені педагоги, серед яких як вчителі-організатори, так і «предметники». Протягом двох тижнів ми збиралися на репетиції. При постановці танцю робили все для того, аби рухи виглядали енергійно та сучасно», — зазначив педагог-організатор Комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області» Анатолій Мартовицький, який також взяв участь у заході.
Натомість, начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко розповіла, що цього року, відзначаючи професійне свято, освітяни вирішили дещо відійти від традиційних академічних урочистостей:

«Цьогоріч, організовуючи урочистості до Дня вчителя, роздумували, яким чином підтримати тих, хто вперше переступив поріг закладу освіти. У ході процесу ми зрозуміли, що традиційна академічна зустріч буде нецікавою. Ми побачили, що новопризначені педагоги – це люди, які люблять драйв, танці, вміють рухатися й хочуть це показати. Навіть якщо й не всі мають приналежність до хореографічних колективів, то на дискотеки молодь ходить. То сьогодні, власне, виконанням танцю від наших молодих вчителів, розпочали уросте дійство з нагоди дні працівників освіти», — резюмувала головна освітянка міста.

Після танцювального флешмобу усіх педагогів запросили на урочистості у Волинському обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, під час яких відзначатимуть і нагороджуватимуть найкращих представників галузі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/-molodi-pedahohy-vlashtuvaly-tantsi-u-tsentri-lutska/” Об этом сообщает ridneselo.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя